Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliye projemizde böcker marka asansörlerimizle en yüksek katlara eşyalarınız kolay ve zarar görmeden çıkarılmaktadır. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyelerde, exper arkadaşlarımızın kararlarına göre nakliye projeniz oluşturulur ve binanın yapısına, mesafesine, yönetim kararlarına bakılarak taşıma işlemi başlatılmaktadır.

Saran nakliye olarak 1990 yılından bu yana müşterilerimize nakliyenin her dalında hizmet sunuyoruz.

Türkiye’de nadir bulunan Böcker marka asansörümüzle Saran evden eve nakliyat firması olarak 18. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Yeter ki evinizin durumu müsait olsun. Asansörümüzü sabitleyebileceğimiz yer olduğu sürece (balkon, geniş pencere vs.) eviniz 18. katta olsa dahi asansör kurarak eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Küçük büyük tüm eşyalarınızı muhafazalı hale getirip araca göndermeden önce eşyalarınız çeşitli gruplara göre ayırıp; kırılacak ve hassas gruba ayrılan eşyalarınız çok daha emniyetli bir şekilde muhafaza edilecektir. Herhangi sıkıntılı bir durumda sigorta bedeli tamamı ile belirlenmiş olup müşteri memnuniyetimizin çok daha fazla önemli tutulduğu şirketimizde herhangi mağduriyet durumunda yardımcı olunacaktır.

Taşıma öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızı belirleyecek olan şirketimiz birçok koluyla sizlere eksiksiz hizmet sunacaktır.